دنیای سنگ ها

آبسیدین لکه برفی

آبسیدین لکه برفی چیست؟ معنی، نماد و کاربردهای این جواهر سیاه مرموز

یک سنگ دراماتیک با الگوی چشمگیر، آبسیدین دانه‌ برفی به دلایل مختلفی یک جواهر محبوب است. دانه های برف روشن در برابر سیاهی عمیق ترکیبی جذاب است و واضح است که چرا بسیاری از مردم به سمت این سنگ سیاه کشیده می شوند. این جواهر اسرارآمیز نه تنها زیبا و دیدنی است، بلکه خواص جالبی نیز دارد.[gap]آبسیدین لکه برفی یک شیشه آتشفشانی طبیعی است که نام خود را از مواد معدنی سفید رنگ کوچک کریستوبالیت گرفته است.از این سنگ زیبا اغلب به صورت جواهرات و مهره های کوچک صیقل داده می شود و سپس به شکل دستبند و آویز در می آید.مانند آبسیدین سیاه، آبسیدین لکه برفی از گدازه‌های آتشفشانی و گازهایی که با سرعتی سریع سرد می‌شوند، تشکیل می‌شوند. چیزی که آبسیدین لکه برفی را متفاوت می‌کند این است که وقتی گدازه سرد می‌شود، ذرات کوچکی از مواد معدنی سفید در سنگ به دام می‌افتند و این همان چیزی است که الگوی دانه‌های برف پیچیده را تشکیل می‌دهد. سپس سنگ از رسوبات آن استخراج می شود و به جواهرات صاف و اشکالی که ما می شناسیم و دوست داریم صیقل داده می شود.

خواص سنگ آبسیدین لکه برفی

آبسیدین لکه برف، بدن، روح و هاله را تصفیه و زمین می کند. توجه را متمرکز و متمرکز می کند، که می تواند در محیط های پر هرج و مرج یا استرس زا واقعا مفید باشد. سیاهی آبسیدین و سفیدی دانه های برف نشان دهنده تعادل بین تاریکی و روشنایی است و این سنگ به عنوان ایجاد کننده تعادل بین دو طرف متضاد شناخته شده است. این سنگ نماد یین یانگ است و به شما کمک می کند جنبه روشن را ببینید و به شما یادآوری می کند که حتی اگر با روزهای سختی روبرو خواهید شد، همیشه نور در درون شما وجود خواهد داشتاز آبسیدین لکه برفی به عنوان کلیدی یاد می‌شود که دنیایی از دیدگاه‌های مختلف را باز می‌کند. بسیاری از مردم گزارش کرده اند که هنگام نگه داشتن سنگ، هاله ای آرام بخش دارند. این توانایی را دارد که انرژی منفی را از اتاق بیرون بکشد که سپس فضایی را برای وضوح ذهنی کامل و فرصتی برای دنیایی از امکان باقی می گذارد.آبسیدین لکه برف سنگی بسیار شفابخش است و خاصیت مغناطیسی قدرتمند آن احساساتی را که به پایین و سرکوب شده‌اند به سطح می‌آورد. هنگامی که این احساسات به وجود آمد، می توان با آنها روبرو شد و برای حل مسائل و زخم های پنهان کار کرد.

آبسیدین لکه برفی مربوط به کدام چاکراست؟

این سنگ چاکراهای ریشه و زمین و همچنین چاکرای چشم سوم را فعال می کند. هنگامی که چاکراهای ریشه و زمین فعال می شوند، انرژی منفی را از طریق بدن به زمین ارسال می کنند و همزمان انرژی مثبت را از طریق زمین به سمت بالا می کشند.این چاکراها با عشق به خود و آرامش درونی مرتبط هستند و ترکیبی از اینها برای متحد کردن بدن و ذهن مفید است. چاکرای چشم سوم بهره گیری از توانایی های روانی و باز کردن کانال های زندگی گذشته را آسان تر می کند.این به شما کمک می کند تا با وضوح و درک بیشتری به آینده نزدیک شوید.

دستبند هایی که با این سنگ ساخته شدند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *